Yaşam

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne Tamer Karadağlı’nın gelmesi ünlü isimleri ikiye böldü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan atama kararına göre Devlet Tiyatroları Genel Müdürü tiyatro ve sinema oyuncusu Tamer Karadağlı oldu. Karadağlı’nın yeni görevi ünlü isimleri ikiye böldü.

ORTAKLARDAN TAKVİYELER

Karadağlı’nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olmasının ardından eski rol arkadaşı Pınar Altuğ ve yeni partneri Nefise Karatay ile paylaşmakta gecikmedi. Altuğ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Yeni görevinde başarılar dilerim canım”, Karatay ise “Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak görevinizi canı gönülden kutluyorum!

REHA ÖZCAN’DAN EYLEM

Tamer Karadağlı’nın yeni görevine bazı ünlü isimler tepki gösterdi. Oyuncuyu göreve layık görmemek Hayal Köseoğlu Reha Özcan, Ayşenil Şamlıoğlu ve Berna Laçin’den sitem dolu paylaşımlar oldu. Usta oyuncu Reha Özcan, X hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayatında iki kez tiyatroya giden insan bu randevuyu alamaz. Hayatında iki önemli bayram olan kişi, atanan kişi, atanan kişidir” diyor. Benim hayatım hep buna engel olmak için mücadele edenlerin zaferiyle geçti. Başarılarım sadece bu tanıklıklardan ibaret. Biraz da şans” dedi.

HAYAL KÖSEOĞLU: MUHTEŞEM İÇİNDEYİM

Genç oyuncu Hayal Köseoğlu, Instagram hesabında şu ifadeleri kullandı: “İçtenlikle soruyorum: “2016 yılında mezun oldum ve daha çok tiyatro oyununda oynadım (Tamer Karadağlı 92’den beri 6 oyunda rol aldı) ve daha çok tiyatro oyunu yönettim (Tamer Karadağlı 0 0 Oyunu yöneten bir arkadaşım var. Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olmak için belli bir vasfa sahip olmak gerekmiyor mu? Şaşkınım.” Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, “Tövbe, tövbe… Kurumu bitirdiler. adım adım.”

haber-hanak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu