Haber

Dilan Polat’ın ‘Enercii’ şarkısının bestecisi hakkında dudak uçuklatan gerçek ortaya çıktı!

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kara para akladıkları iddiasıyla Türkiye gündeminde büyük ses getirdi. Mal varlıklarına el konulan ve haklarında 4 ayrı soruşturma yürütülen çiftle ilgili yeni bir detay daha konuşuluyor! Dilan Polat’ın geçtiğimiz aylarda çıkan ‘Enercii’ şarkısının söz yazarı Genco Ecer’in kara para aklamaya teşebbüsten yakalandığı ortaya çıktı. Detaylar…

Dilan Polat ve Engin Polat çifti kısa sürede inanılmaz yükselişleri ve lüks yaşamlarıyla sık sık gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda Engin Polat’ın eşi Dilan Polat’a uçak aldığı yönündeki iddialar, ‘Bu paranın kaynağı nedir?’ Sorularını da yanında getirdi.

Sisi lakaplı Seyhan Soylu, Gazeteci Seher Yaşamayan ve Avukat Feyza Altun gibi isimler harekete geçti ve çift hakkında her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Son olarak MASAK’ın da radarına giren çiftle ilgili düğmeye basıldı ve rapor hazırlandı. Sabah haberlerinden öğrendiğimiz bu MASAK raporunda, milyonlarca liralık şüpheli bir sürecin yaşandığı iddia ediliyordu.

Şu anda sadece Dilan Polat ve Engin Polat hakkında değil, çiftin ailesi ve yakınları hakkında da soruşturma yürütülüyor. Öyle ki eski ortakları da bu soruşturmaya dahil edildi. Çiftin yurt dışına çıkışı yine yasaklandı ve mal varlıklarına el konuldu.

Polat Ailesi hakkında her gün yeni bir şeyler öğrenirken Avukat Feyza Altun da dikkat çeken bir tweet attı. Soruşturmayı ilk günden beri takip eden ve Twitter (X) üzerinden sohbet odalarında konuşan Altun, Dilan Polat’ın Enercii şarkısının söz yazarının yıllar önce kara para aklamaya teşebbüsten yakalandığını paylaştı.

Dilan Polat’ın Enercii müziğinin yazarı Kıbrıslı Türk müzisyen Genco Ecer, kara para aklamaya teşebbüs ettiği iddiasıyla yakalandı; Kefaletle serbest bırakıldı.

Kaynak: MHA

Öte yandan Genco Ecer aynı zamanda ünlü Türk müzisyenlerin sözlerini de yazıyor…

?

?

?

Yorumlarda buluşalım…

habersiverek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu