Haber

Bomba iddia! İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a otomobil hediye edecek

2023 seçimleri öncesinde siyaset dünyası hareketli günler yaşarken, başkanlar ortasındaki tansiyon da vakit zaman yükseliyor. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için ismi geçen isimlerden biri olan İBB Lideri Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan da vakit zaman birbirlerine yönelik sert telaffuzlarda bulunabiliyor.

MÜZE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Siyaset kulisleri yaşanan gelişmeleri anbean takip ederken gergin havayı değiştirecek çeşitten bir sav ortaya atıldı. Buna nazaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğup büyüdüğü yer olan Kasımpaşa’da kendi adına bir müze yaptıracak. Haliç kıyısındaki bu müzede Erdoğan’ın belediye başkanlığından başbakanlığına, cumhurbaşkanlığı periyodundan dünya başkanlarından gelen ikramlara kadar tüm süreçlere ilişkin ayrıntılar yer alacak.

İMAMOĞLU’NDAN İNCE HAREKET

Müzeyle ilgili çalışmalar sürerken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde kullandığı makam aracını yenilettiği öne sürüldü. Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Hürrem Elmasçı, markasının Mercedes olduğu öğrenilen bu aracın İmamoğlu tarafından müzede sergilenmesi adına Erdoğan’a armağan edeceğini tez etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu